Adwords için Açılış Sayfası Araçları

0
361

AdWords ROI’sini artırmak için etkili bir şekilde yeni sayfaları test etmenize izin verecek, Açılış Sayfası Araçlarını listeledik. A/B test aracındaki oluşturma, ziyaretçilerin davranışlarını izlemenizi, dönüşüm oranlarını karşılaştırmanızı ve en iyi performans gösteren açılış sayfasını seçmenizi sağlar.

Konu Başlıkları

Visual Website Optimizer

(Ücretli)

AdWords aracı Visual Website Optimizer en kolay A/B, Böl ve Çok Değişkenli test aracıdır. Açılış sayfalarının PPC başarısı için temel olduğunu ve bu araç, dönüşüm oranlarını artırmak ve AdWords ROI’sini artırmak için etkili bir şekilde yeni sayfaları test etmenize izin vereceğini bileceksiniz.

 

 

Wishpond

(Ücretli)

AdWords aracı Wishpond, herhangi bir kodlama gerekmeden PPC trafiğinizi çalıştırmak için duyarlı açılış sayfaları oluşturmanızı ve test etmenizi sağlar. Popuplar ve bu yazılımın PPC pazarlamacılar için çok cazip hale getirilmesini sağladığını otomatikleştiren pazarlama gibi özellikler de var.

 

 

PageWiz

(Ücretli)

AdWords aracı PageWiz, PPC reklamvereninin herhangi bir kodlama olmadan yüksek dönüştürülmüş açılış sayfaları oluşturmasına izin verir. Açılış sayfalarını hızla oluşturmak için seçebileceğiniz çok sayıda şablon ve dönüşüm oranlarını en üst düzeye çıkarmak için yerleşik bir bölme test aracı bulunur.

LeadPages

(Ücretli)

AdWords aracı LeadPages, işletmeleriniz için web üzerinden, e-postayla, kısa mesaj yoluyla ve sosyal medyada satışlar ve satışlar oluşturur. Mümkün olan güçlü araçlarla tanışın. Lead yakalama özellikleri ve dönüşüm oranını en üst düzeye çıkaran tek bir tıklama ile üye olma gibi bazı kolaylaştırıcı özelliklerle, çok etkili bir açılış sayfası aracıdır.

 

 

Instapage

(Ücretli)

AdWords aracı instapage yalnızca kodlamadan açılış sayfaları oluşturmanıza olanak tanımakla kalmaz aynı zamanda hiçbir programlama gerektirmeden CRM, e-posta pazarlama, sosyal ve optimizasyon araçları ile kesintisiz entegrasyon sağlar. A/B test aracındaki oluşturma, ziyaretçilerin davranışlarını izlemenizi, dönüşüm oranlarını karşılaştırmanızı ve en iyi performans gösteren açılış sayfasını seçmenizi sağlar.

 

 

Landingi

(Ücretli)

AdWords aracı Landing, PPC kampanyalarınız için kolaylıkla açılış sayfaları oluşturmanızı sağlar. Görsel sürükleyip bırakma düzenleyici, açılış sayfalarını herhangi bir kodlama veya BT desteği olmadan dönüştürmenize yardımcı olur.

 

 

Lander

(Ücretli & Ücretsiz)

Lander, yerleşik bir bölme test fonksiyonuna sahip bir açılış sayfası yazılımı kullanmak için çok kolaydır. Lander, mükemmel destek ve inanılmaz sayfa düzenleme özellikleri ile son derece kullanıcı dostu bir araç.

 

Optimizely

(Ücretli & Ücretsiz)

Optimizely, bölme ve çok değişkenli testler oluşturmanıza izin veren VWO’ya çok benzer. Optimize Edici özelliği sayesinde, artık tüm müşteri deneyiminde, herhangi bir kanalda, herhangi bir cihazda ve herhangi bir uygulamada geniş kapsamlı olarak deney yapabilirsiniz.

 

Optimizepress

(Ücretli)

Optimizrepress hızlı bir şekilde özelleştirilmiş açılış sayfaları oluşturmanıza izin vermek için WordPress CMS sistemine entegre olur. Bu aracı herhangi bir kodlamaya gerek olmadan düşünülebilecek herhangi bir açılış sayfasını oluşturmanıza olanak tanıyan kullanılabilir özelleştirme seviyesi için gerçekten çok seviyoruz.

 

Hubspot

(Ücretli & Ücretsiz)

AdWords aracı Hubspot, arama dostu blog yayınları oluşturmanıza, BT olmadan açılış sayfaları oluşturmanıza, otomatik e-posta kampanyaları ve iş akışlarını tetiklemenize ve her deneyiminizi müşterinin bağlamında değişen dinamik içeriğe göre kişiselleştirmenize olanak tanır.

Önceki İçerikAçılış Sayfası Landing Page Nasıl Oluşturulur?
Sonraki İçerikOtizmin Henüz Farkına Varmadan Neler Yaşadım?
Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunu olan Çilingiroğlu, Okan Üniversitesi’nde MBA derecesini tamamlamıştır. Çalışma hayatına 2005 yılında İngilizce öğretmeni olarak başlamış ve 2007 yılından itibaren AcerPro bünyesinde Satış ve Pazarlama faaliyetlerinden sorumlu üst düzey yöneticiliğini yürütmüştür. 2016-2018 yılları arasında eş zamanlı olarak AcerCrea Sigorta Temalı Dijital reklam ajansını yönetmiştir. 2018 yılı itibarı ile AcerPro’da Bankasurans Direktörü görevini sürdürürken, banka ve sigorta şirketleri kanalında banka sigortacılığı iş hacmini artırmak, yeni teknolojik projeler üretmek üzere konumlanmıştır. Bankalara sunulan omnichannel bankasurans çözümü ile, bankaların tüm sigortacılık faaliyetlerini daha verimli hale getirerek tüm kanallara yayılması, teknolojinin en iyi seviyede kullanılması ve müşterilerin her alanda dijitalleşmesine katkı sağlamak üzere çalışmalar yürütmektedir. Güzel Atlar Diyarı, Kapadokya’dan geldi İstanbul’a. Hayata dair teorileri var. Seviyor, çalışıyor ve yaşıyor, bazen en çok çalışıyor. İnternet dünyasını, yeni gelişmeleri ve teknolojileri takip ediyor. Dijitalleşme ve sosyal medyanın doğru kullanımına dair saatlerce konuşabilir. En çok gülümse(t)meyi sever, bilir ki çoğu zaman bir tebessüm hayat kurtarır. Bitki çayları var bir de, asla vazgeçemez. Hatta son gözdesi; “ballı, tarçınlı ve sütlü yeşilçay” şiddetle tavsiye olunur. Sevgiyle Kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz