Adwords için Çağrı Takip Araçları

0
190

Özellikle büyük ölçekli adwords hesapları yönetirken, Çağrı Takip sistemleri kullanarak aramaları izleyebilir ve CRM sistemleri ile entegre olarak müşterinin satınalma yolculuğunu baştan sona izleyebilirsiniz. başlıca olan araçların listesini aşağıda görebilirsiniz.

Konu Başlıkları

Callrail

(Ücretli)

AdWords aracı Callrail, tüm farklı trafik kanallarınız için dinamik numaraları kullanarak aramaları izlemenize olanak tanır. Birkaç temel özellik, Leadforce gibi CRM sistemleriyle potansiyel skorlaması ve sorgulamalar için kullanılabilen konuşma istihbaratları olup, tam müşteri yolculuğunu izlemenize izin verir.

Response Tap

(Ücretli)

ResponseTap Adwords aracı, sunduğu mükemmel müşteri hizmetleri ve çok rekabetçi fiyatlandırma özelliği nedeniyle çok tercih ediliyor. Adwords’le aramaları takip etmek için mükemmel bir çözüm haline geliyor.

CallTrackingMetriccs

(Ücretli)

AdWords aracı CallTrackingMetrics, bir çağrı merkeziniz varsa çağrı yönetiminin yanı sıra arama izlemeyi de etkin bir çözüm olarak görmenizi sağlar. Ayrıca Callrail gibi benzer bir konuşma analiz aracı ve ajanslar için etkili bir çözüm haline getiren white label çözümüne sahiptir.

Marchex

(Ücretli)

AdWords aracı Marchex kuruluş sınıfı çağrı analizi sağlar ve arama platformları, CRM sistemleri ve Kehnsoo, Omniture, Marin Software ve Acquisio gibi kurumsal sınıfı teklif verme ve analiz yazılımlarının çoğuyla bütünleşir.

 

Calltracks

(Ücretli)

Calltracks, çoğu CRM sistemi, AdWords ve analitic platformlarıyla entegre olan çok uygun bir AdWords aracıdır. RAC ve Northgate gibi birkaç iyi tanınmış marka ve Bluegrass ve Periscopix gibi ajanslar tarafından kullanılır.

Infinity

(Ücretli)
AdWords aracı Infinity 50’den fazla ülkede mevcuttur. Infinity’in Barındırılan PBX sistemi masa üstünde telefonlar ve güvenilirlik, esneklik, gelişmiş raporlama ve kontrol panelleri sunar. Infinity ayrıca Salesforce CRM arabirimi içinde yer alan Caller Insight App ile salesforce de dahil olmak üzere çeşitli üçüncü parti araçlarla entegre olur.

 

MediaHawk

(Ücretli)

AdWords aracı MediaHawk, satışları doğrudan PPC, organik, sosyal, mobil ve çevrimdışı pazarlama kampanyalarına bağlamanıza izin verir. Porcshe ve Worldpay gibi dünyanın en büyük markalarının kullandığı sistemin fiyatı, ayda £ 40’dan başlıyor.

 

Ruler

(Ücretli)

AdWords aracı Ruler, 500’den fazla farklı platformda arama izleme verilerinizi paylaşmanıza olanak tanıyan çok sayıda sorguya sahiptir. Bu, herhangi bir geliştirme çalışması olmaksızın pazarlama kaynağını ve anahtar kelimeyi içeren bir telefon görüşmesinden otomatik olarak bir Salesforce Lead’i oluşturmanıza veya güncellenmenize olanak tanır.

AvidTrak

(Ücretli)

AdWords aracı AvidTrak, Adwords, Analytics ve Google Doubleclick ile entegre olmanıza olanak tanır. Çağrı izleme raporları oluşturmanızı sağlar ve çağrı izleme metriklerine benzer şekilde, çağrı merkeziniz varsa, çağrıları en uygun kişilere yönlendirmenizi, iyi bir çözüm haline getirmenizi sağlar.

Whatconverts

(Ücretli)

AdWords aracı Whatconverts, 30 $ / ay gibi bir çözüm ile piyasadadır. Arama kaydetme, AdWords’le entegrasyon ve CRM ile bağlantı kurmak için bazı 3. parti / API entegrasyonu dahil olmak üzere beklediğiniz temel özelliklerin tamamına sahiptir.

Önceki İçerikSinema Filmi “Searching / Kayıp Aranıyor”
Sonraki İçerikTeşhis Konuyor, Otizm mi Yoksa?
Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunu olan Çilingiroğlu, Okan Üniversitesi’nde MBA derecesini tamamlamıştır. Çalışma hayatına 2005 yılında İngilizce öğretmeni olarak başlamış ve 2007 yılından itibaren AcerPro bünyesinde Satış ve Pazarlama faaliyetlerinden sorumlu üst düzey yöneticiliğini yürütmüştür. 2016-2018 yılları arasında eş zamanlı olarak AcerCrea Sigorta Temalı Dijital reklam ajansını yönetmiştir. 2018 yılı itibarı ile AcerPro’da Bankasurans Direktörü görevini sürdürürken, banka ve sigorta şirketleri kanalında banka sigortacılığı iş hacmini artırmak, yeni teknolojik projeler üretmek üzere konumlanmıştır. Bankalara sunulan omnichannel bankasurans çözümü ile, bankaların tüm sigortacılık faaliyetlerini daha verimli hale getirerek tüm kanallara yayılması, teknolojinin en iyi seviyede kullanılması ve müşterilerin her alanda dijitalleşmesine katkı sağlamak üzere çalışmalar yürütmektedir. Güzel Atlar Diyarı, Kapadokya’dan geldi İstanbul’a. Hayata dair teorileri var. Seviyor, çalışıyor ve yaşıyor, bazen en çok çalışıyor. İnternet dünyasını, yeni gelişmeleri ve teknolojileri takip ediyor. Dijitalleşme ve sosyal medyanın doğru kullanımına dair saatlerce konuşabilir. En çok gülümse(t)meyi sever, bilir ki çoğu zaman bir tebessüm hayat kurtarır. Bitki çayları var bir de, asla vazgeçemez. Hatta son gözdesi; “ballı, tarçınlı ve sütlü yeşilçay” şiddetle tavsiye olunur. Sevgiyle Kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz