Adwords Reklam Yönetim Araçları

0
199

Adwords Reklam yönetim araçlarını kullanarak, kampanyalarınızı eş zamanlı olarak test etme analiz yapma imkanı sağlar.

Konu Başlıkları

Taguchi-based Ad Optimizer

(Ücretli & Ücretsiz)

Reklam Optimizasyonu yazılımı Taguchi-based Ad Optimizer, herhangi bir reklam, web sitesi veya e-posta kampanyasının 15 farklı yönünü eş zamanlı olarak test etmenize izin verir. Bu, çok değişkenli  test olarak bilinir.

Adwords Wrapper

(Ücretsiz)

AdWords Wrapper, anahtar kelimeleri “tırnak işaretleri” (kelime öbeği eşleme), [köşeli parantez] (tam eşleme), + Değiştirilmiş + Geniş eşleme, – “Negatif Cümle” ile sarmalayan orijinal % 100 ÜCRETSİZ, çevrimiçi, zamandan tasarruf sağlayan bir anahtar kelime aracısıdır. eşleme ve – [Negatif Eşit] eşleşmesini Google AdWords kampanyalarında kullanmak için. CAPTCHA bulunmuyor.y

AdWords Editor

(Ücretsiz)

AdWords aracı Adwords Editor, kampanyaları ölçekte düzenlemenize, bir excel elektronik tablosuna dayalı reklamlar oluşturmanıza, bulup değiştirmenizi ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanır. Bu, ciddi bir AdWords kullanıcısı için kesinlikle gereklidir.

Optmyzr

(Ücretli)

Optmyzr, en kullanışlı ve popüler AdWords araçlarından biridir ve Google Alışveriş reklamlarının oluşturulmasını otomatikleştirip Adwords tekliflerini değiştirmenize izin verir. Ayrıca, kampanyanızı optimize etmenizi sağlayan raporlama izleme ve bildirim araçları da bulunmaktadır.

Adalysis

(Ücretli)

Adalysis, Brad Geddes ve ekibinin geliştirdiği en kullanışlı Adwords araçlarından bir diğeri. Test reklamlarını ölçekte bölebilir ve son bölme testi tamamlandıktan sonra otomatik olarak çalıştırmak için reklam testleri planlayabilirsiniz.

SplitTester

(Ücretsiz)

Çoğu reklamverenin yaptığı en büyük yanlışlardan biri, bölünmüş testleri bitirmeden önce istatistiksel önemi olana kadar beklememektir. SplitTester, reklam verilerinizi girmenizi sağlar ve doğru aramayı yapmak için yeterli verinizin olup olmadığını hesaplar.

 

Adwords Performance Grader

(Ücretsiz)

Adwords Performance Grader ile Google AdWords Performansınızı derecelendirin. AdWords hesabınızı kullanarak 1 dakika içinde nerelerde durduğunuzu öğrenin. Bu araçlar, Adwords hesabınızı derecelendirmenizi ve performansınızı sektörünüzdeki diğer reklamverenlere kıyasla test etmenizi sağlar.

 

 

 

AdSpike

(Ücretli)

AdWords aracı AdSpike, AdWords performansınızı kıyaslamanıza ve nereden iyileştirebileceğinizi öğrenmenize olanak tanır. PPC ve Track 404 URL’lerini optimize etmek, yinelenen anahtar kelimeleri bulmak, reklam uzantılarını ayarlamak vb. gibi optimizasyon stratejilerini inceleyin ve algoritmaları başlatın.

PPC Campaign Builder

(Ücretli)

PPC Campaign Generator yazılımı ile birkaç dakika içinde Google ve Bing’de ücretli arama kampanyaları oluşturun. Anahtar kelime araştırma, anahtar kelime grubu oluşturma ve dinamik reklam oluşturma işlemini yapmanıza olanak tanıyan birkaç AdWords aracı vardır.

 

 

SpeedPPC

(Ücretli)

AdWords aracı SpeedPPC, Adwords kampanyalarınızı zahmetsizce ölçeklendirmenize ve size zaman kazandırır. Bu trafik, Kalite Puanınızı artırmanıza, trafiğinizi artırmanıza ve dönüşüm oranlarınızı iyileştirmenize yardımcı olacaktır.

 

 

 

Tatvic Adwords Excel Plug-in

(Ücretli & Ücretsiz)

Tatvic AdWords Excel Eklentisi, Google AdWords kampanyalarını Excel’de analiz etmenize yardımcı olur. Her bir sorgu için en fazla 3 boyut, 10 metrik, 5 filtre ve bir gelişmiş segment seçmek gibi birçok farklı özellik bulunur. Yerleşik rapor şablonları, önemli iş anlayışlarını ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Önceki İçerikSinema Filmi Küçük Ayak / Smallfoot
Sonraki İçerikBereket Sigorta’dan Eğitime Tam Destek!
Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunu olan Çilingiroğlu, Okan Üniversitesi’nde MBA derecesini tamamlamıştır. Çalışma hayatına 2005 yılında İngilizce öğretmeni olarak başlamış ve 2007 yılından itibaren AcerPro bünyesinde Satış ve Pazarlama faaliyetlerinden sorumlu üst düzey yöneticiliğini yürütmüştür. 2016-2018 yılları arasında eş zamanlı olarak AcerCrea Sigorta Temalı Dijital reklam ajansını yönetmiştir. 2018 yılı itibarı ile AcerPro’da Bankasurans Direktörü görevini sürdürürken, banka ve sigorta şirketleri kanalında banka sigortacılığı iş hacmini artırmak, yeni teknolojik projeler üretmek üzere konumlanmıştır. Bankalara sunulan omnichannel bankasurans çözümü ile, bankaların tüm sigortacılık faaliyetlerini daha verimli hale getirerek tüm kanallara yayılması, teknolojinin en iyi seviyede kullanılması ve müşterilerin her alanda dijitalleşmesine katkı sağlamak üzere çalışmalar yürütmektedir. Güzel Atlar Diyarı, Kapadokya’dan geldi İstanbul’a. Hayata dair teorileri var. Seviyor, çalışıyor ve yaşıyor, bazen en çok çalışıyor. İnternet dünyasını, yeni gelişmeleri ve teknolojileri takip ediyor. Dijitalleşme ve sosyal medyanın doğru kullanımına dair saatlerce konuşabilir. En çok gülümse(t)meyi sever, bilir ki çoğu zaman bir tebessüm hayat kurtarır. Bitki çayları var bir de, asla vazgeçemez. Hatta son gözdesi; “ballı, tarçınlı ve sütlü yeşilçay” şiddetle tavsiye olunur. Sevgiyle Kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz