Bereket Sigorta’dan Eğitime Tam Destek!

0
117

Bereket Sigorta’nın geliştirdiği ‘Eğitim Güvencede Sigortası’ ile 18-55 yaş arasındaki anneler, babalar ya da çocuğun eğitim masraflarını üstlenen yakınlar 5-24 yaş arasındaki çocukların eğitimini güvenceye alabiliyor.

Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte dikkatler eğitim sigortalarına çevrildi. “Çocuklarımızın eğitimi yarım kalmasın” parolasıyla hareket eden Bereket Sigorta, ‘Eğitim Güvencede Sigortası’ diye isimlendirdiği yeni bir poliçeyi müşterilerinin hizmetine sundu.

Bereket Sigorta’dan yapılan açıklamada, “Eğitim Güvencede Sigortası ile çocuğunuzun eğitim hayatını güvence altına alıyoruz“ denildi.

Eğitim yarım kalmayacak

Açıklamada şunlara dikkat çekildi: “Ülkemizin aydınlık geleceğinin, eğitim hayatının beklenmedik risklere karşı güvence altına alındığı Eğitim Güvencede Sigortası ile hem çocuğunuzu hem de kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Geliştirilen Eğitim Güvencede Sigortası ile kaza sonucu vefat etmeniz veya sürekli sakatlık geçirmeniz durumunda çocuğunuzun okul, cep harçlığı, özel ders masrafı, servis masrafı, yemek masrafı gibi ihtiyaçları Eğitim Güvencede Sigortası’nda belirtilen limitler kapsamında güvence altında olacak. Ayrıca işsizlik teminatı, kritik hastalıklar teminatına ve hukuksal koruma teminatına da sahip olarak kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almış olacaksınız.”

Açıklamada ayrıca “Sigorta ile 18-55 yaş arasındaki anneler, babalar ya da çocuğun eğitim masraflarını üstlenen yakınlar, 5-24 yaş arasındaki çocuklarını teminat altına alabilirler” vurgusu da yapıldı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz