Angry Birds Filmi nin Bir Sahnesi Cannes’da Canlandırıldı

0
86

 “Angry Birds Filmi 2” nin kuşları ve domuzları yeni ortak düşmanlarına karşı birleşerek Cannes Film Festivali’nde filmden bir sahneyi canlandırdılar.

(Cannes, Fransa – Mayıs 14, 2019) – Düşmanları bir araya getirmenin en iyi yolu ortak bir düşmandır. Uçamayan kuşlarımız ile onların entrikacı düşmanları domuzlar, 72. Cannes Film Festivali’nin açılışında bir araya gelerek, yeni filmleri “Angry Birds Filmi 2”nin bir sahnesini canlandırdılar.

Filmin yıldızlarından Josh Gad (“Chuck”), yapımcı John Cohen, ve yönetmen Thurop Van Orman, Ağustos ayından itibaren bütün dünyada vizyona girmesi planlanan filmin ilk kez 13 Mayıs, Pazartesi günü yayınlanan yeni bir sahnesinin canlandırıldığı, Cannes’daki Carlton Hotel’in ikonik rıhtımında bir araya geldiler.

Gad, Cohen, ve Van Orman sahnede filmin uluslararası kadrosundan şu isimlerle de buluştular; Sergey Burunov; Rusya’da “Leonard” karakterini seslendiriyor, Enzo Knol ve Irma Knol;  Hollanda’da  “Chuck” ve “Bomba’nın Annesi”ni seslendiriyorlar ve Sonia Plakidyuk; Ukrayna’da “Fuchsia” karakterini seslendiriyorlar.

Konu Başlıkları

Cannes’da Canlandırılan Film Sahnesinin Türkçe Dublajlı Versiyonu

Cannes’da canlandırılan film sahnesinin Türkçe dublajlı versiyonu
Angry Birds Filmi 2 Ekibi Cannes Film Festivalinde
Angry Birds Filmi 2 Ekibi Cannes Film Festivalinde

“Angry Birds Filmi 2” Hakkında

Bir türlü uçamayan angry birds ve entrikacı yeşil domuzcuklar filmde güçlerini bir araya getiriyorlar! Kuşların ve Domuzların Adası’nı tehlikeye sokan yeni bir tehditin çıkması üzerine Red (Jason Sudeikis), Chuck (Josh Gad), Bomb (Danny McBride) ve Mighty Eagle (Peter Dinklage) Chuck’ın kız kardeşi Silver’ı da (Rachel Bloom) aralarına alırlar. Kuşlar aynı zamanda domuz Leonard (Bill Hader), onun asistanı Courtney (Awkwafina) ve tekno domuz Garry (Sterling K. Brown) ile bir süper takım kurmaya çalışırlar. Böylece evlerini kurtarma pahasına çok da sağlam olmayan bir işbirliğine imza atarlar.

Angry Birds Filmi 2 Oyuncuları
Angry Birds Filmi 2 Oyuncuları

Filmi orijinal seslendirme kadrosunda yer alan oyuncular; Jason Sudeikis, Josh Gad, Leslie Jones, Bill Hader, Rachel Bloom, Awkwafina, Sterling K. Brown, Eugenio Derbez, Danny McBride, Peter Dinklage, Zach Woods, Pete Davidson, Dove Cameron, Lil Rel Howery, Beck Bennett, Nicki Minaj, Brooklynn Prince ve JoJo Siwa. Yöneten Thurop Van Orman. Senarist Peter Ackerman. Yapımcı ise John Cohen.

Filmin IMDB Sayfası

Vizyondaki sinema filmleri hakkında bilgilere ulaşmak, fragmanları izlemek için Sinema kategorimizi takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz