Yamanligunler Bloğuma hoşgeldiniz…

0
320

Sevgili arkadaşlar,

Bugün sizlerle ilk kez buluşuyoruz. Uzun süreli çalışma hayatımın zorunlu nedenlerle sonlanmasının akabinde yamanligunler yazılarımı yazmaya ve siz değerli okuyucularla buluşturmaya nihayet fırsatım olabildi.

Aslında #yamanligunler instagram hesabımdan anne-bebek ilişkileri, bebek yemeği tarifleri, doğal yaşam önerileri ve yemek tariflerimi zaman zaman paylaşıyorum. Dijiatolye aracılığı ile de daha fazla kişiye ulaşabilmek ve yazmanın doyulmaz tadına varabilmek için bundan sonra sizlerleyim.

Takipte kalın…

Sevgilerimle.

Diğer yazılarım için tıklayın

Önceki İçerikE-Ticaret & SEO / Digitalzone Meetups
Sonraki İçerikRemarketing Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Funda Çakar Deniz/ 1984 İstanbul doğumluyum. Evliyim ve #yamanikonun annesiyim. Liseyi Hacı Sabancı Anadolu Lisesinde okuduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü'nden 2016 yılında mezun oldum. Sömestr tatilinde tanıştığım sigortacılık mesleğine gönül verdim ve uzun yıllardır bu sektörde devam ediyorum. Aslen pazarlamacı olmakla birlikte son birkaç yıldır reklam ve iletişim alanlarında da çalışma fırsatı buldum. Yazmayı hep seven biri oldum, şimdilerde ise #yamanligunler #instagram hesabım ile minik oğlum Yaman sayesinde anne-çocuk yazıları, bebek gelişimi ve beslenmesi üzerine bildiklerimi ve annelik sürecinde öğrendiklerimi hesabımdan dostlarımla buluşturuyorum. Aynı zamanda organik ve doğal yaşam bağımlısıyım. Bu yüzden şimdilerde her şeyin özünü yitirdiğini düşündüğüm için bazı şeyleri kendi ellerimle yapmayı ve tariflerini paylaşmayı kendime görev edendim. Bedenim ve ruhum el verdiği sürece paylaşmaya devam edeceğim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz