Emlak Sektörüne Uluslararası Dijital Cansuyu; Estatium

Avantajlı konut fiyatlarıyla konut alıcıları ile gayrimenkul sektörünü buluşturan Türkiye’nin dinamik global emlak platformu Estatium.com, çoklu dil ve sunduğu teknolojik olanaklarla sektöre yeni bir ivme kazandırdı.

0
170

Avantajlı fiyatlarıyla konut alıcıları ve gayrimenkul sektörünü buluşturan Türkiye’nin dinamik global emlak platformu Estatium.com, çoklu dil ve sunduğu teknolojik olanaklarla sektöre yeni bir ivme kazandırdı.

Yazılım geliştirme sektörünün ülkemizdeki öncü markası AcerPro’nun bir iştiraki olan Estatium.com hakkında bilgi veren AcerPro Genel Müdürü Fatih Acer, “Estatium.com, gayrimenkul sektörüne yeni bir ivme kazandırmak için sürekli kendini yenilemekte gelişen ve değişen teknolojiyle birlikte konut sektörüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlamaktadır. ‘Alırken, satarken ve kullanırken kazan’ misyonuyla hareket ederek, sadece Türkiye’deki değil dünyanın çeşitli ülkelerinde adından söz ettiren projeleri de sunmaktadır” dedi.

Konut yatırımı yaparken teknoloji emrinizde

Estatium.com’un emlak ve gayrimenkul projelerinin görsellerine, videolarına, ödeme koşullarına ve kampanya haberlerine yer verildiğini kaydeden Acer, “Estatium, en doğru ve kârlı emlak yatırımları için kapsamlı içeriği ve uzman kadrosu ile hem yerli ve yabancı yatırımcılara hem de dünyanın pek çok ülkesindeki gayrimenkul geliştiricilerine yol göstermektedir” diye konuştu.

Global konut yatırımcısını buluşturan platform

Proje ortaklarından Ünal Güzeller ise, ”yerli proje üreticileri Estatium.com sayesinde konut projelerini sadece yerli yatırımcıya değil, dünyanın pek çok ülkesinden Türkiye’de konut satın almak isteyen konut yatırımcılarına sunma, yerli yatırımcılar da dünyanın pek çok ülkesindeki konut fırsatlarını yakalama ve yatırım yapma imkanına kavuştular. Estatium.com sayesinde örneğin konutunuzu bir İngiliz ya da Brezilyalı yatırımcıya satabilir ya da siz de Berlin veya Moskova’dan konut satın alabilir ya da Brüksel veya Miami’deki konutunuzu kiraya verebilirsiniz” dedi.

Estatium.com’un Sunduğu Avantajlar:

  • Doğru konut seçimi için ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlar
  • Detaylı emlak ilanlarına ve fiyat verilerine erişim imkanı
  • Konut projeleri tarafından Estatium’a sağlanan özel indirim fiyatlarından yararlanma imkanı
  • Zamanda tasarruf
  • En güncel gayrimenkul haberlerine erişim imkanı
  • Birden fazla dil seçeneği
  • Emlak uzmanları ile interaktif iletişim
  • Gayrimenkul projelerini karşılaştırma imkanı

Detaylar için; www.estatium.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz