Google Shopping için Adwords Araçları

0
188

Google Shopping için Adwords araçları, hangi ürün başlıklarının marka, boyut veya renk içermediğini analiz etmek ve bozuk bağlantıları kontrol etmek gibi güçlü otomasyon özellikleri, tüm ürünlerinizin tüm satış kanallarınız arasında güncel tutulmasını sağlar.

Konu Başlıkları

ProductsUp

(Ücretli)

AdWords aracı ProductsUp, AdWords’te Alışveriş feed’inizi etkili bir şekilde oluşturmanıza ve yönetmenize izin verir. Tüm kısıtlamalar ve özellikler sizin için platforma entegre edilmiştir, böylece mükemmel beslemeyi baştan hazırlayabilirsiniz. Ayrıca Adwords taklidinin üstesinden gelir ve ürün feed’inizi günde birkaç kez senkronize etmenize izin verir.

 

Feedonomics

(Ücretli)

Yüzlerce, hatta binlerce ürünü optimize etmek zor olabilir. Artık, bu AdWords aracı Feedonomics kullanarak ürün feed’inizin herhangi bir yönünde toplu değişiklikler yapabilirsiniz. Hangi ürün başlıklarının marka, boyut veya renk içermediğini analiz etmek ve bozuk bağlantıları kontrol etmek gibi güçlü otomasyon özellikleri vardır.

 

Datafeedwatch

(Ücretli)

AdWords aracı Datafeedwatch, sezgisel veri feed’ini biliyor. Dünyanın en büyük markalarından bazıları tarafından kullanılır ve ürünleri farklı mağazalar, markalar ve ülkeler arasında yönetmenizi sağlar. Ayrıca, 1 hesabınızdaki tüm müşterilerinizin feed’lerini yönetmenize olanak tanıyan bir ajans seçeneğiniz de vardır.

 

Feedoptimise

(Ücretli)

AdWords aracı Feedoptimise, ürünlerinizi tanımlamayı ve sıralamanızı iyileştirmek ve Google Alışveriş kullanıcılarının ürünlerinizi diğer sonuçlar arasında bulmasına yardımcı olmak için veri feed’inde olabildiğince fazla bilgi içerdiğinden emin olmanızı sağlar.

 

Feeditor

(Ücretli)

AdWords aracı Feeditor, Google ürün feed’inizi komut dosyalarını kullanarak programlı olarak düzenlemenizi sağlar. Ürün feed’inize gerçek zamanlı olarak değişiklikler yapabilir, 100’den fazla ürün motoruna otomatik olarak gönderebilir ve teklif algoritmasını kullanarak karlılık hedeflerine dayalı olarak teklif verebilirsiniz.

 

ChannelPilot

(Ücretli)

Bu veri besleme aracı Channelpilot, veri feed’inizi optimize etmenizi ve Adwords’e ve 1600’ün üzerinde fiyat karşılaştırma web sitelerine, eBay ve Amazon gibi 112 marketplace’e dağıtım yapmanıza ve teklif verme ve Marin yazılımı gibi AdWords yönetimi dahil olmak üzere 100’den fazla üçüncü parti araç ile bütünleşmesine olanak tanır.

 

Whoopapp

(Ücretli)

AdWords aracı Whoopapp, reklamverenlerin tahmini bir teklif verme algoritması kullanarak Google Alışveriş reklamı tekliflerini optimize etmelerini sağlar. Otomatik olarak Google Alışveriş reklam grupları oluşturmanıza olanak tanıyan reklam oluşturma araçları içeriyor.

 

Feedeo

(Ücretli)

AdWords aracı Feedoe kanal pilotuyla çok benzerdir. Veri feed’inizi Adwords’e ve yüzlerce diğer pazar alanına otomatik olarak senkronize etmenize olanak tanır. Bu araç, tüm ürünlerinizin tüm satış kanallarınız arasında güncel tutulmasını sağlar.

Önceki İçerikEkonomik Kriz ve Bankacılık Sektörü
Sonraki İçerikSosyal Medya Akımı Falling Stars!
Hanife Çilingiroğlu
Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunu olan Çilingiroğlu, Okan Üniversitesi’nde MBA derecesini tamamlamıştır. Çalışma hayatına 2005 yılında İngilizce öğretmeni olarak başlamış ve 2007 yılından itibaren AcerPro bünyesinde Satış ve Pazarlama faaliyetlerinden sorumlu üst düzey yöneticiliğini yürütmüştür. 2016-2018 yılları arasında eş zamanlı olarak AcerCrea Sigorta Temalı Dijital reklam ajansını yönetmiştir. 2018 yılı itibarı ile AcerPro’da Bankasurans Direktörü görevini sürdürürken, banka ve sigorta şirketleri kanalında banka sigortacılığı iş hacmini artırmak, yeni teknolojik projeler üretmek üzere konumlanmıştır. Bankalara sunulan omnichannel bankasurans çözümü ile, bankaların tüm sigortacılık faaliyetlerini daha verimli hale getirerek tüm kanallara yayılması, teknolojinin en iyi seviyede kullanılması ve müşterilerin her alanda dijitalleşmesine katkı sağlamak üzere çalışmalar yürütmektedir. Güzel Atlar Diyarı, Kapadokya’dan geldi İstanbul’a. Hayata dair teorileri var. Seviyor, çalışıyor ve yaşıyor, bazen en çok çalışıyor. İnternet dünyasını, yeni gelişmeleri ve teknolojileri takip ediyor. Dijitalleşme ve sosyal medyanın doğru kullanımına dair saatlerce konuşabilir. En çok gülümse(t)meyi sever, bilir ki çoğu zaman bir tebessüm hayat kurtarır. Bitki çayları var bir de, asla vazgeçemez. Hatta son gözdesi; “ballı, tarçınlı ve sütlü yeşilçay” şiddetle tavsiye olunur. Sevgiyle Kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz