Reynmen Adı Artık R Reynmen Olacak

0
215

Son dönemlerde Türkiye’nin popüler Youtube fenomenlerinden Reynmen (Yusuf Aktaş), kullandığı takma isim başkası tarafından tescillendiği için kendine yeni bir isim seçti.

Derdim Olsun‘ ve ‘Ela‘ şarkıları ile son dönemin en çok izlenen ismi olan youtube fenomeni Reynmen (Yusuf Aktaş) kullandığı takma isim olan ‘Reynmen’ için marka tescili yaptırmadığından dolayı zor durumda kaldı. İsmin tescili başkasında çıktı.

Kanal D’de yayınlanan ‘2. Sayfa‘ programında ortaya çıkan habere göre, ‘Reynmen‘ ismi, Ömer Duvaklı tarafından 12 Kasım 2018 tarihinde tescillenmiş ve ismin kullanım hakkı, yalnızca Ömer Duvaklı’ya aittir.

Reynmen’in Yeni Adı Ne oldu?

Yusuf Aktaş, Türk Patent ve Marka Kurumu’na başvurarak ‘R Reynmen’ markasını tescil ettirdi. Bu şekilde bundan sonra R Reynmen adını kullanabilecek.

Yusuf Aktaş
Yusuf Aktaş

R Reynmen Lakaplı Yusuf Aktaş Kimdir?

1995 İstanbul Bağcılar doğumlu olan Yusuf Aktaş nam-ı diğer R Reynmen halen Bağcılarda oturuyor. R Reynmen burcu yay, boyu 1.78cm, kilosu 83’tür.

Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine başlayan, Aktaş mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış fakat terk edip Açıköğretim’de Liseyi tamamlamıştır. Şu an Radyo ve Televizyon Programcılığı okuyor ve Bağcılar’da yaşıyor.

Fenomen Yusuf Aktaş R Reynmen
Fenomen Yusuf Aktaş R Reynmen

İlk olarak Scorp üzerinde çektiği videolar ile tüm herkesin dikkatini çekmiş ve Youtube üzerinden videolar yayınlamaya devam ediyor. Youtube üzerinden yayınlanmış olan videolarının her biri milyonlarca izlenme başarısı elde etmiştir.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte ‘Sie Liegt in Meinen Armen‘ şarkısını söyleyerek büyük beğeni kazanmıştır. Şarkıları arasında ‘Biziz‘ ve ‘Voyovoy‘ yer almakta ve bu şarkılar ile parlamaya devam etmiştir.

Son zamanlarda YouTube kanalında yayınladığı videolarla bilinen Yusuf Aktaş’ın 1 buçuk milyondan fazla takipçisi var. “Suriye El-Bab’ta Bir Gün Geçirmek!” adlı videosu ile bir çok kanala haber olmuş ve gündeme gelmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz