Son Zamanların En Popüler Insurtech Konferansı

0
83

Insurtech Hub İstanbul, 17-18 Ekim’de Münih’te gerçekleştiriliyor, son zamanların en popüler insurtech konferansı Digital Insurance Agenda (DIA)‘ nın medya sponsorları arasında yer aldı.

50 ülkeden 1200 dinleyicinin katılacağı, sektörün en gözde 9 isminin yapacağı sunumlar ile renklenecek DIA’da özenle seçilmiş 50 start-up, TED tadında konuşmalar gerçekleştirecek.

Yeni gelir akışları için yenilikçi çözümler, gelişmiş sigortalar, hatta daha yalın işlemler, etkin müşteri kazanımı, artan bağlılık ve savunuculuk ve daha fazlası.

Mobil, sosyal, gelişmiş analitik, makine öğrenimi, API’ler, nesnelerin interneti, blockchain, giyilebilir cihazlar, akıllı ev cihazları, ehealth, araç telematiği ve başka konular.

Insurtech start-up’lar sahnede neler anlatacak?

Startup’ların, denenmiş ve test edilmiş inovasyonların mükemmel bir karışımı olacak, teknoloji liderlerinden en yeni ve en heyecan vericisi olacak.

Gelirlerinizi önemli ölçüde artıran, müşteri katılımını artıran, maliyet tasarrufunu artıran veya sigortacılar için yeni gelir akışları yaratan çözümler sağlayan startup’ları yer alacak.

Kimler Katılıyor?

Dijital stratejilerini hızlandırmak için en yeni insurtech çözümlerini bilmek isteyen sigorta şirketlerinde yöneticiler ve değişim acenteleri, yatırımcılar, analistler gibi sigorta teknik ekosistemindeki diğer kilit oyuncular.

Program

50’den fazla özel seçilmiş insurtech şirketi son çözümlerini sunuyor.

Kışkırtıcı girişimler, denenmiş ve test edilmiş yenilikler ve teknoloji liderlerinden en heyecanlı haberler.

8 dakika hızlı tempolu gerçek katma değeri deneyimlemek için TED benzeri sunumları gösterir ve söyler.

Dijital stratejilerinizi hızlandırmak için vizyonlarını paylaşan düşünce liderleri.

Dünyanın dört bir yanından çözüm sağlayıcıları ve sigorta şirketleri ile network fırsatları.

Insurtech Hub İstanbul’dan Sn. Fatih Acer, Sn. Andrew Warburton ve Sn. Zeynep Stefan’ın da katılımcılar arasında yer alacağı konferansta, platformla alakalı sorular da cevaplanacak.

İki günlük insurtech konferansı ile alakalı bütün detayları www.insurtech.org sitesinden bulabileceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz