Yeni SanDisk iXpand Base ile iPhone yedeklemek

Depolama alanı yetmeyen iPhone kullanıcılarına müjde; "SanDisk iXpand Base" siz uyurken telefonunuzu yedekleyecek ve depolama alanını boşaltacak.

0
188

Bir çok iPhone kullanıcısı için en büyük sorunlardan biri olan depolama sorunu “SanDisk iXpand Base” ile tarih oluyor. “SanDisk iXpand Base” siz uyurken iPhone’unuzundaki dosyaları yedekleyerek depolama alanınızı boşaltacak.

Western Digital bugün en son SanDisk ürününü, SanDisk iXpand Base’i duyurdu. iXpand Base, iPhone’un fotoğraflarını, videolarını ve rehberini yedeklemeyi basitleştirerek depolama ve sezgisel bir yedekleme kurulumu sunar.

iXpand Base’in iPhone’un durduğu taraf düz kauçuk kaplı bir tabana sahiptir ve cihaz küçük bir iPhone yuvasına benzemek üzere tasarlanmıştır. Cihazda iki kablo yeri bulunmaktadır. Bunlardan biri iPhone’a takılan bir lightning kablo için diğeri ise duvara takılan bir güç kablosu içindir.

iXpand Base 256GB’a kadar yerel depolama alanı sunar, bu alan aynı zamanda iPhone’da yer kazanmak için fotoğraf ve diğer dosyaları boşaltmak için de kullanılabilir. Veri yedekleme özelliği etkin haldeyken, içeriği yeni bir telefona aktarmanız gerekiyorsa, yeni cihazı diske bağlayıp uygulamayı indirebilirsiniz.

SanDisk’in yeni iXpand Base cihazını “Amazon” ve “Best Buy” üzerinden satın alabilirsiniz. İşte iXpand Base’in fiyatları;

  • 32 GB depolama alanına sahip iXpand Base 50$
  • 64 GB depolama alanına sahip iXpand Base 100$
  • 128 GB depolama alanına sahip iXpand Base 130$
  • 256 GB depolama alanına sahip iXpand Base 200$

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz