Adwords Teklif Yönetim Araçları

0
340

Adwords reklam kampanyası oluştururken, tıklamaları artırmak, yatırım getirisini artırmak, reklam konumunu iyileştirmek, maliyetleri veya TBM’yi azaltmak, zaman ve paradan tasarruf etmek, yönetim maliyetini azaltmak, reklam kampanyası performansını iyileştirmek için kullanabileceğiniz Teklif Yönetim araçlarını listeledik.

 

Konu Başlıkları

Marin Software

(Ücretli)

Marin Software kullanımı kolay bir çevrimiçi ve masaüstü PPC yönetim çözümüdür. Bu AdWords aracı, bir dizi farklı etkinliğe dayalı olarak teklifler belirlemenizi sağlar ve ayrıca videoları görüntüleme ve iletişim formları gönderme gibi birçok farklı etkinliğe teklif vermenizi sağlar.

 

 

Kenshoo

(Ücretli)

Kenshoo, küçük ölçekli reklamverenler için yerel çözümler sunan kurumsal düzeyde bir PPC teklif yönetim platformudur. Gelişmiş raporlama ve A/B testi gibi çeşitli diğer özelliklerle birlikte portföy, modele dayalı veya kurallara dayalı teklif verme olanağı sunar.

 

 

Adobe Media Optimiser

(Ücretli)

AdWords aracı Adobe Media Optimiser, arama, görüntülü reklam ve sosyal reklamların bütçenize dayalı en iyi karışımını tahmin etmenize yardımcı olan, programlı bir reklam satın alma çözümüdür. Ayrıca, medya planınızın uygulanmasını otomatikleştirir ve alakalı içeriği yüksek değerli kitlelere iletmenin en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

 

 

Acquisio

(Ücretli)

Acquisio, teklif yönetimi dünyasındaki en büyük oyunculardan biridir. Facebook ücretli sosyal ve görüntülü reklamcılığın yeniden hedeflenmesi çabalarını yönetmek için özelliklere sahipler. Bu AdWords aracı, sizin belirlediğiniz etkinliklere dayalı olarak teklifleri otomatik olarak değiştirecektir.

 

 

DoubleClick Search

(Ücretli)

Çift tıklamayla arama, çok ilham almış bir arayüze sahip olan Google’ın gelişmiş bd yönetim çözümüdür. 10K kurulum ücreti ile nispeten pahalıdır ve daha sonra %1-2.5 komisyonuyla birlikte Doubleclick arama ürün düzeyinde ürün oluşturma otomasyonu gibi diğer araçlar da vardır.

 

 

Mediaplex

(Ücretli)

AdWords aracı Mediaplex, kendi tescilli teklif verme araçlarını içeren gelişmiş bir reklam sunma platformuna sahiptir. Ayrıca, yerleşik çok gelişmiş bir ilişkilendirme aracı da vardır ve bunlar, sundukları teklif yönetimi aracıyla birlikte çalışır.

 

 

adCore

(Ücretli)

Adcore, tam PPC kampanya otomasyonu ve gelişmiş kural tabanlı teklif verme olanağı sunan güçlü bir AdWords aracıdır. Bu araç ayrıca, tek alanlı kullanıcılar için ürün envanterinizi Adwords ve Reklam merkezi ile senkronize edebilir.

 

 

 

ClickSWEEPER

(Ücretli & Ücretsiz)

AdWords aracı ClickSWEEPER, 5 farklı AdWords teklif verme kuralları sunar. analize dayalı teklif verme, sıralama temelli anahtar kelime teklifi verme, dönüşüm odaklı teklif verme, anahtar kelime ROI odaklı teklif verme ve anahtar kelime teklif verme.

 

 

 

KeywordMax

(Ücretli)

AdWords aracı KeywordMax, kural tabanlı teklif verme algoritmaları kullanarak çalışır ve günde en fazla 24 kez teklif verebilir. Ajanslar için uygun bir seçenek haline getiren beyaz bir etiket seçeneği vardır.

 

 

Optimine

(Ücretli)

AdWords aracı Optimine, “Ödediğiniz arama kazançlarını % 25 veya daha fazla garantili olarak iyileştirmeyi” vaat eder; bu, oldukça büyük bir çağrıdır. 116 değişkene sahip 24 modele kadar anahtar kelime ve verileri analiz eder.

 

 

PPC Bidmax

(Ücretli)

AdWords aracı PPC Bidmax, Google Adwords ve Google Reklam merkezi için otomatik teklif vermeyi sağlar. Tıklamaları artırmak, yatırım getirisini artırmak, reklam konumunu iyileştirmek, maliyetleri veya TBM’yi azaltmak, zaman ve paradan tasarruf etmek, yönetim maliyetini azaltmak, reklam kampanyası performansını iyileştirmek için kullanılmaktadır.

 

 

Search Force

(Ücretli)

Search Force, esnekliği ile bilinir; teklif verme aracı, hesabınız için teklif verme kurallarınızı hızlı bir şekilde değiştirmenize olanak tanır. Yerleşik kampanya oluşturucusu, farklı değişkenlere sahip bir çevrimdışı dosya kullanarak kampanyalarınızı hızlı bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır.

 

 

 

Wordstream

(Ücretli)

AdWords aracı Wordstream, hedeflerinize ve isteğinize bağlı olarak teklifler için tavsiyeler sunar. PPC Danışmanı Anahtar kelime keşfi, analiz, gruplama ve organizasyon ile önceliği birleştirir.

 

Opteo

(Ücretli & Ücretsiz)

Opteo, tek tıklamayla iyileştirmeler, ayrıntılı hesap izleme ve MM düzeyinde uyarılar ile Adwords hesap yönetimini otomatikleştirir. Üst düzey strateji ve yaratıcı çalışmalar üzerinde daha fazla zaman harcayın.

Önceki İçerikSabah Kahvaltılarının Alternatifi Pancake…
Sonraki İçerik90. Oscar Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı…
Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunu olan Çilingiroğlu, Okan Üniversitesi’nde MBA derecesini tamamlamıştır. Çalışma hayatına 2005 yılında İngilizce öğretmeni olarak başlamış ve 2007 yılından itibaren AcerPro bünyesinde Satış ve Pazarlama faaliyetlerinden sorumlu üst düzey yöneticiliğini yürütmüştür. 2016-2018 yılları arasında eş zamanlı olarak AcerCrea Sigorta Temalı Dijital reklam ajansını yönetmiştir. 2018 yılı itibarı ile AcerPro’da Bankasurans Direktörü görevini sürdürürken, banka ve sigorta şirketleri kanalında banka sigortacılığı iş hacmini artırmak, yeni teknolojik projeler üretmek üzere konumlanmıştır. Bankalara sunulan omnichannel bankasurans çözümü ile, bankaların tüm sigortacılık faaliyetlerini daha verimli hale getirerek tüm kanallara yayılması, teknolojinin en iyi seviyede kullanılması ve müşterilerin her alanda dijitalleşmesine katkı sağlamak üzere çalışmalar yürütmektedir. Güzel Atlar Diyarı, Kapadokya’dan geldi İstanbul’a. Hayata dair teorileri var. Seviyor, çalışıyor ve yaşıyor, bazen en çok çalışıyor. İnternet dünyasını, yeni gelişmeleri ve teknolojileri takip ediyor. Dijitalleşme ve sosyal medyanın doğru kullanımına dair saatlerce konuşabilir. En çok gülümse(t)meyi sever, bilir ki çoğu zaman bir tebessüm hayat kurtarır. Bitki çayları var bir de, asla vazgeçemez. Hatta son gözdesi; “ballı, tarçınlı ve sütlü yeşilçay” şiddetle tavsiye olunur. Sevgiyle Kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz