Harry Potter: Hogwarts Mystery

0
287

Harry Potter Hogwarts Gizemi oyunu tanıtıldı!

Oyuna ilk bakış;

Jam City’nin Harry Potter‘ı için ilk fragmanı: Hogwarts Gizemi burada.

Harry Potter hayranlarının Hogwarts Büyücülük ve Cadılık Okulu’nda öğrenci olmak hayali artık gerçek oluyor.

Bu yeni oyun size hayatınızı bir Hogwarts öğrencisi olarak yaşama fırsatı tanıyor!

Bu sınıflara katılmak, büyü öğrenmek, arkadaş edinmek (düşmanlar edinmek) ve kendi Hogwarts hayatınızı yaşamak anlamına gelir. Baskı yok.

Hareketli oyun – Warner Bros Interactive Entertainment’ten yeni Portkey Games portföyünün parçası olan – 1980’lerde Hogwarts’a katılmaya davet edeceğiniz ve en sevdiğiniz şeylerin çoğunu Harry Potter hikayelerinden alacak.

Bunlara büyüler, sınıflar, karakterler ve çok daha fazlası dahildir. Her ne kadar bu noktada Harry, okulda bulunacak kadar yaşlı olmasa da, Nymphadora Tonks‘tan Bill Weasley‘e, Profesör McGonagall‘a kadar bir kaç eski öğrenciyi ve çalışanları tanıyabileceğini düşünüyoruz.

Rol yapma deneyimi, sizi kendi kişiselleştirilmiş öğrenci avatarınızı oluşturmaya ve hikayenizi etkileyebilecek önemli kararlar vermeye davet edecektir.

Römork  Dumbledore‘un sözlerini hatırlatıyor: ‘Seçimlerimiz Harry, bizlerin gerçekte ne olduğumuzu, yeteneklerimizden çok daha fazla olduğunu gösteriyor.’

Oyun devam ederken, Hogwarts eğitiminiz, sihirli becerileriniz ve diğer karakterlerle olan ilişkileriniz de öyle olacak, bu nedenle her kararı hesaba kattığınızdan emin olun.

Başka bir deyişle – Crabbe ve Goyle tarzı bir yol seçmeyin, ha?

Harry Potter: Hogwarts Mystery, 2018 yılında App Store, Google Play ve Amazon Appstore aracılığıyla satışa sunulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz