Time Square Fine Timepieces and Jewellery

0
176

Şark Saatçilik bünyesinde bulunan ve 2016 Ağustos ayında Kanyon AVM’de açılan Time Square Fine Timepieces and Jewellery butiği vadettiklerini sunabilen bir merkez.

Alanında uzmanlaşmış kişilerin butik deneyimi sırasında bilgi ve birikimlerini paylaşarak fikirlerini sunmasıyla başlayan mağaza tecrübesi, sergilenen yaklaşık 400 saatin detayının müşterilere aktarılmasıyla devam ediyor.

14 farklı marka 57m2’lik alanda sergileniyor. Time Square butiğinde Ulysse Nardin, Hublot, Bovet, Parmigiani Fleurier, Corum, Graham, Omega, Breitling ve Oris gibi yüksek saatçiliğe ait modeller bulunmakta. Bu anlamda neredeyse hepsi ayrı uzmanlık alanlarına sahip üreticilere ait özel modellere bir butik özelinde ulaşabilmek zaman ve çeşitlilik açısından büyük bir avantaj sağlıyor.

Artı Değer

Time Square butiğinin bir başka artı değeri de içerisinde özel edisyonlu parçaların ve limitli üretim modellerin de olması; bununla birlikte Messika mücevherleri, Graf von Faber Castell ürünleri, Vertu telefonları ile Buben & Zörweg saat kasaları ve kurma kutularına da Time Square mağazasında erişebileceğinizi düşünecek olursak Time Square mağazasının güçlü bir marka-müşteri ağına sahip olduğunu söylememiz yanlış olmaz.

Web Sitesinden tüm detaylara ulaşabilirsiniz. www.timesquare.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz