Clash Royale İpuçları

0
369

“Supercell” tarafından 4 Ocak 2016’da piyasaya sürülen, Android’de 50 milyonun üzerinde ve iOS’da 25 milyonun üzerinde indirilmesi olan Clash Royale oyunu hakkında ipuçlarını listeledik. İşte liste;

1. İlk Hamle için Bekleyin

Rakibinizin ilk hamlesini gördükten sonra oynamak her zaman size avantaj sağlar. Ayrıca bu süre zarfında iksirinizin büyük bölümü dolmuş olacaktır.

 

2. Destenizin İksir Ortalamasına Dikkat Edin

İksir ortalamanızın yüksek olması daha yavaş kart öne sürmenize yol açar. Eğer kart ortalaması yüksek bir deste kullanacaksanız, destenizde “İksir Toplayıcı” kartını bulundurmaya özen gösterin.

 

3. Savunma Yapmaktan Çekinmeyin

Savunma yapmak bu oyunda atak yapmak kadar önemlidir. İlerleyen seviyelerde savunma yapmanın ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız.

 

4. TV Royale’deki Oyun Tekrarlarını İzleyin

Diğer oyuncuların kritik maçlarını izleyerek sizler de tecrübe kazanabilir ve onların destelerini örnek alarak siz de kendi destelerinizi oluşturabilirsiniz.

 

5. İşinize Yarayan Kartları Seviyesini Yüksek

En çok kullandığınız ve işinize yarayan kartların seviyelerinin yüksesk olmasını özelliklerini de geliştirdiği için daha etkili olmasını sağlar.

 

6. Oyunu Son Dakikada Bitirmek Daha Kolay

3 dakika boyunca rakibinizle yenişemediyseniz 60 saniyelik “ANİ ÖLÜM” süresi başlar. Bu “ANİ ÖLÜM” süresinde işiniz biraz daha kolaylaşır. Bu süre zarfında iki kat iksir kazanırsınız. Rakip oyuncunun herhangi bir kulesini alırsanız 60 saniyenin bitmesini beklemeden oyunu direk kazanırsınız. Dikkat edin kendi kulenizi kaptırmayın !!!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here