Google News Yeni Tasarımı Görücüye Çıktı

0
115

Google I / O   etkinliğinde Google News için hazırlanan yeni tasarımın sunumu yapıldı. Yeni Google News mevcut birkaç Google haber ürününü tek bir uygulama ve web deneyimini bir araya getiriyor.

Lansmanda, “Yeni Google News’in hem tüketicileri hem de yayıncıları memnun edeceğine inanıyoruz.” diye açıklama yapıldı. Her kullanıcı için hızlı, ilgi çekici ve hem günün en iyi hikayelerini hem de kişiselleştirilmiş bir haber deneyimini sunuyor. Kullanıcılar en sevdikleri kaynakları ve konuları takip edebilir ve haberlere ve dergilere abonelik erişimini kolayca satın alabilirler.

Güncellenen Google News’e dahil olmak için yapmanız gereken hiçbir şey yok. Google Play Gazetelik’e, orijinal Google News’e veya YouTube’daki videolara zaten katıldıysanız, içeriğiniz mevcut tüm katılım gereksinimleri, iş kuralları ve analitikleriyle birlikte otomatik olarak yeni ürüne akacaktır. Şartlar değiştirilmedi.

Masaüstü ve mobil uygulamada news.google.com ve Android ve iOS’ta Google Play Gazetelik’in uygulaması yeni Google News’i güncellenmeye başlıyor. Haberler ve Hava Durumu uygulaması, kullanıcıları yeni uygulamaya yönlendirecektir.

Konu Başlıkları

Bilgilerinizde Güncel Kalın

Şu andaki en iyi 5 hikayeniz, küresel haberleri, yerel kapsama alanını ve önem verdiğiniz konulardaki son gelişmeleri içeriyor.

Her Hikayede Daha Derine Git

Tam kapsama, analiz, önemli olayların zaman çizelgeleri, sosyal yorumlar ve daha fazlası ile ilgili haber hikayeleri hakkında kapsamlı bir görüş sağlar.

  • En popüler haberler
  • Görüş ve Analiz
  • Zaman çizelgesi
  • Yerel hikayeler

En Sevdiğiniz Haberlere ve Dergilere Erişin

Dünyanın dört bir yanındaki büyük yayıncıların içeriklerini okuyun, keşfedin ve bunlara abone olun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz