Rules of Survival Oyunu Nasıl Oynanır?

0
2278

Herkese merhaba,

Bu yazımızda Rules of Survival oyununa nasıl başlanacağını adım adım anlatacağım. Bu adımları dikkatle takip ederek Rules of Survival oyununa kolaylıkla başlayabilirsiniz.

İlk olarak; cihazın mobil marketine girerek arama kısmına “Rules of Survival” yazıyoruz. Daha sonra muhtemelen ilk sırada çıkan uygulamayı indiriyoruz. Eğer bulamazsanız oyunun yapımcısı “NetEase Games”. Rules of Survival indikten sonra uygulamayı açıyoruz. Daha sonra uygulama açılıyor. (Yapımcı ve hazırlanma görüntülerinden ve kullanıcı sözleşmesinden sonra).

Daha sonra karşınıza oyundaki etkinlikleri ve yenilikleri gösteren bir bildiri gelir. (Aralık ayındaki yenilikleri görmek için tıklayın.) Bu bildiriyi kapatın ve karşınıza gelen ekrandan oynamak istediğiniz server’ı seçin ve “Play” butonuna tıklayın.

Daha sonra önünüze gelen ekranda karakterinize bir ad belirlemeniz istenecektir. Buraya daha önce seçilmemiş bir ad girmeniz gerekmektedir. Bu adı girdikten sonra “Create” butonuna tıklayın. Eğer yazdığınız ad daha önceden alınmışsa uygulama size bildirim verecektir. Bildirim vermezse sorunsuz bir şekilde karakteriniz yaratılmıştır.

Karakterinizi yarattıktan sonra bir eğitici sizi bekliyor olacak. Bu eğitici yeni başlayan oyuncular için oldukça faydalıdır. Oyunun nası oynanacağını verdiği komutlar ile yeni oyuncuya öğretir.

Eğitici bittikten sonra karşınıza oyunun ana giriş ekranı gelecektir. Bu ekrandan oyunun hemen hemen her bölümüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sol üstte bulunan “Store” butonundan ücretli ve ücretsiz oyun içi satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Onun altındaki “Looks” butonundan sahip olduğunuz kıyafetleri düzenleyebilir ya da yeni kıyafetler satın alabilirsiniz. “Activity” butonunda ise oyundaki etkinlikleri ve aktiviteleri görebilirsiniz. “Rank” butonundan ise kendi rütbeniz hakkında detayları ve dünya sıralamasını görebilirsiniz. En altta bulunan “Friends” butonundan da arkadaşlarınız hakkında detayları görebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz