Rules of Survival Aralık Ayı Güncellemeleri!!!

0
1304

Önceki yazımızda bahsettiğimiz “Rules of Survival” oyununu daha güzel kılmak için aralık ayı boyunca bir çok güncelleme geldi. İşte bu güncellemeler ile gelen yeniliklere bir göz atalım;

İlk olarak yeni gelen güncelleme ile artık “Rules of Survival” bilgisayardan da oynanabilecek. Oyunu oynamak için: www.rulesofsurvivalgame.com adresine girip bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde kurabilirsiniz.

İkinci olarak aralık ayının gelmesi  ile birlikte “Christmas” temalı yeni ögeler oyuna eklendi. Baston şekerler, elmalar, yılbaşı şapkaları vb… Bu sınırlı zaman içerisinde günlük  görevleri yerine getirerek altın, giysi ve Xmas bileti kazanabilirsiniz. Kazandıklarını oyuna yeni gelen sandığı açmak için kullanabilirsiniz. (Sandık ücreti, 10 Xmas bileti ya da 3000 altın)

Şimdi gelelim oyun içi güncellemelere. Artık uçaktayken, uçakta kaç kişinin olduğunu görebileceksiniz. Bu sayede oyuncular tarafından çok tercih edilen bölgeleri fark edebileceksiniz. Örneğin bu sayıda ani bir düşüş olursa, uçağın o sırada geçmekte olduğu bölgeyi daha fazla oyuncu tercih etmiş demektir. Böylelikle güvenli bölgeleri daha kolay ayırt edebileceksiniz.  Bu güncellemeler ile birlikte maça bağlanma süreleri düzeltildi ve biraz uzadı. 4x dürbünde yaşanan büyütme sorunu da bu güncellemeler ile birlikte düzeltildi. Oyuna bu ay ki güncellemelerle gelen ile gelen gece, sisli ve gün batımı modlarında yaşanan, paraşütle atlarken zeminin ve evlerin iyi gözükmemesi de bu güncellemeler ile düzeltildi. Bundan sonra uçağın hangi rotada gideceği oyuncularla paylaşılacak. Haritanın üzerinde çıkan kesik kesik çizgiler uçağın rotasını göstermektedir. Ayrıca ileri doğru koşmayı sabitlemek için artık touchpad’i sabitlenene kadar ittirmeye gerek kalmadı. Yeni gelen buton ile sabitlemeyi tek dokunuş ile halledebilirsiniz.

Bu güncellemeler ile oyundaki ses efektleri geliştirildi ve yenilendi. Bundan böyle el bombası yere çarparken “beep” sesi eklenmiş. Böylelikle atılan el bombalarını daha rahat fark edebileceksiniz. Aynı zamanda oyun lobisine de arka plan şarkısı ve butonlara özel ses efektleri eklenmiş. Oyunda çokça yaşananlar buglarda olabildiğince indirgenmeye çalışılmış. Artık uçaktayken suda gezinen insan sesleri duymayacaksınız. Yerde sürünürken dürbün açtığınızda gerçekleşen görme problemi de bu güncellemeler ile olabildiğince azaltılmış. Maç eşleşirken donma problemi ve oyunu açarken ki problemler de yeni güncellemeler ile tarih oluyor.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz