Gear Club

0
207

Bugün sizlere Eden Games Mobile tarafından piyasaya sürülmüş olan Gear Club – True Racing oyunun nasıl oynandığı ve oyun hakkında bilgiler vereceğim. İlk olarak oyuna başladığımızda sizleri McLaren 570s ile yarışa sokuyor. Bu yarışa başlamadan hemen önce arabanızı nasıl kontrol edeceğinizi seçiyorsunuz. İstediğiniz zaman kontrolünüzü ayarlardan değiştirebilirsiniz. Yarış bittiğinde ise sizlere 2 adet seçenek sunuluyor. Bu seçeneklerden biri Camaro diğeri ise Nissan 370Z. Bu iki seçenek arasından ben Camaroyu tavsiye ederim. Arabanızı seçtikten sonra sizi A1 kategorisindeki Dream Coast Şampiyonluğunda (Beach Trip) ilk yarışınıza çıkartıyor. Yarış sona erdiğinde derecenize göre sizlere para ve xp ödülü verecektir. Yarışlarda ne kadar iyi derece alırsanız o kadar çok xp ve para kazanırsınız. Devam ettiğinizde sizleri yeni garajınızla tanıştıracak ve hemen ardından aracınızın motorunu yükseltmeyi öğretecektir.Yarışlarda kaza yapmamaya dikkat edin çünkü yarış sonu arabanızın kondisyonunun düştüğünü göreceksiniz. Ne kadar az kaza yaparsanız o kadar az düşer. Kondisyonu yükseltmek için garajınızda servise göndermeniz gerekecektir. Aracın kondisyonu ne kadar düşükse yükselmesi o kadar uzun sürecektir.Oyun online değildir.Yarış zamanında eğer çok önemli bir kaza yaprsanız sağ üstte bulunan |<< işaretine basarak ne kadar geriye almak istiyorsanız alabilirsiniz.Yarış sonunda kazandığınız yıldızlar ile şampiyonluğu bitirebilir ve bir miktar yıldız sonunda yeni bölgeler açabilirsiniz. Bölgelerde yeni şampiyonluklar sizleri bekliyor olacak.

Çoğu oyunda olduğu gibi her gün girişinizde hediye veriyor. 4. gün ve özellikle 7. gün büyük gün diyebiliriz. 4. gün size bir çark veriyor, artık şansınıza ne gelirse. 7. gün ise 840 altın değerindeki Dodge Challenger Shark Fin bedavaya sizin oluyor. Oyunda Jo’nun görevleri var, bu görevleri tamamlayarak ödüller kazanabilirsiniz. Ayrı olarak günde 1 kere gelen Max’ın görevi var. Bu görevi tamamlayarak ise daha büyük ödülller kazanabilirsiniz. Her seviye atlayışınızda oyun size 10 altın hediye verir, aynı zamanda garaja ekleyebileceğiniz yeni eşyaların kilidi açılır. Her kategori için yeni bir araba almak ve onunla yarışmak zorundasınız.

Flash Zeplini:

Flash zeplininde 6 saatte 1 gelen yarış hakkı vardır. Bu yarışın hangi modda olacağını bilmiyoruz. Rastgele mod vev rastgele ödüller veriyor.

Klasmanların bazıları şunlardır:

-A,A1,A2,A3
-B,B1,B2,B3
-C,C1,C2,C3 şeklindedir.

Ligler:

Liglerde ise yarış yaparak kazandığınız kupalarla lig şampiyonu olmaya çaba gösterin. Lig sonu ödüllendirileceksiniz.

İyi Oyunlar…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz