İngilizce Eğitimi İsteyenlere Çözüm, English Time

1
256

English Time Dil Okulu, bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunmak için 1997 yılından yılında kurulmuş Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okullarından biridir.

 

Benimsediği profesyonel İngilizce eğitimi lanlayışı çerçevesinde İngilizce öğrenmek isteyen tüm bireylerin ihtiyaçlarını karşılayan English Time Dil Okulu, eğitim sistemi olarak dünyada en çok kabul gören ve 1 kurun 120 saatten oluştuğu 6 kurluk sistemi kullanmaktadır. Ders saatleri dışında konuşma, sinema, dil bilgisi gibi birçok ücretsiz aktivitenin bulunduğu English Time Dil Okulu’nda derslerin tamamı yabancı öğretmenler tarafından işlenmektedir.

English Time Dil Okulu’nun yabancı dil eğitimi üzerine sağladığı en iyi hizmetlerden biri ise ücretsiz seviye belirleme sınavlarıdır. Bu seviye belirleme sınavları ile İngilizce eğitimi almadan önce kendi seviyenizi öğrenebilir ve bu doğrultuda dil eğitiminize başlayabilirsiniz. Seviye Belirleme Testi

İngilizce eğitiminin yanı sıra iş dünyasına yönelik kurumsal eğitim çalışmalarıda bulunan English Time Dil Okulu, şirketlere ihtiyaçları doğrultusunda özel eğitim programları da hazırlayarak, kurumsal anlamda da hizmet vermektedir.

English Time Dil Okulu, 200 bini geçen mezun öğrencisinin yanı sıra mevcut durumda okuyan yani İngilizce eğitimi alan 26 binin üzerinde öğrencisine de İngilizce dilini uluslararası eğitim standartlarına sadık kalarak öğretmektedir.

Konu Başlıkları

Şubeler

İstanbul’da 16 şube, İstanbul dışında ise 20 şube olmak üzere Türkiye genelinde toplam 36 şube ile var olan English Time, ailesine Almanya şubesini de ekleyerek aynı eğitim anlayışını yurt dışına da taşımış bulunmaktadır.

English Time’ın İstanbul’da yer alan şubeleri sırasıyla; Avcılar, Bağcılar, Bahçeşehir, Bakırköy, Başakşehir, Beylikdüzü, Çekmeköy, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Maltepe, Mecidiyeköy, Pendik, Silivri, Şirinevler, Taksim şubeleridir.

İstanbul dışında ise Ankara, Antalya, Bursa 1, Bursa 2, Çorlu, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İzmir, İzmit 1, İzmit 2, Konya1, Konya2, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Uşak, Van’da şubeleri bulunmaktadır.

Ayrıca Almanya şubesi ile birlikte kendi sektöründe yurt dışına açılan Türk sermayeli ilk şirket olma özelliğini taşıyan English Time, sadece Türkiye’de değil yurt dışında da İngilizce öğrenmek isteyenlere en kaliteli eğitimi sunmaktadır.

Standartlar

Öte yandan İngilizce dilini uluslararası eğitim standartlarına sadık kalarak, öğrencilerine mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak öğretmeyi kendine görev edinen English Time’ı benzerlerinden ayıran bazı önemli noktalar ise şunlardır;

  • Sadece anadili İngilizce olan, alanlarında uzman, diplomalı ve sertifikalı yabancı öğretmenlerle eğitim verir.
  • Bütün şubelerinde tecrübeli ve uzman yabancı eğitim müdürleri bulundurur.
  • Yüksek kalitede ders kitaplarını ve dökümanlarını öğrencilerine ücretsiz sağlar.
  • Pedagojik ve uluslararası standartlara uygun bir eğitim verir.
  • Kur sonunda, sınavlarında başarısız olan öğrencilerine “başardınız” demez. Devamsızlığı %10’u aşmamış ve ev ödevlerini eksiksiz tamamladığı halde üst kura geçemeyen öğrencilere ücretsiz tekrar hakkı verir.

Uluslararası eğitim standartlarında kaliteli yabancı dil eğitiminin öncüsü English Time Dil Okulu’na online kayıt formu doldurarak başvurabilir ve hem kaliteli ingilizce eğitimi alıp hem de kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz